A CSODA MEGTÖRTÉNT VELÜK IS!
Örömmel számolunk be arról, hogy iskolánk legkisebb gyermekei a múlt héten megtanulták az utolsó betűt is! Mindegyikük gyönyörűen olvas! A „dz” betű megismerésekor elindultak a faluba és bodzavirágot gyűjtöttek. Elolvasták a bodzaszörp receptjét és el is készítették azt. Míg a szörp pár napig állt, megtanulták a dzs, x, y és utolsóként a w betűt is….
