OPERATÚRA
Február 4-én a 8. osztály a Lázár Ervin Program keretében Budapestre utazott a MÜPA-ba egy Operatúrára. A diákokat Banai Sára operaénekes vitte közelebb az operaműfaj megismeréséhez egy interaktív program keretében.
Február 4-én a 8. osztály a Lázár Ervin Program keretében Budapestre utazott a MÜPA-ba egy Operatúrára. A diákokat Banai Sára operaénekes vitte közelebb az operaműfaj megismeréséhez egy interaktív program keretében.
Tegnap a Csipi Csu-Pi Játszóházban jártak az első osztályosok. A délelőttöt játékkal és a húshagyó keddi hagyományok megismerésével töltötték. Gyönyörű hóesésben tanulták meg a telet elkergető mondókákat. Olyan jól sikerült a produkció, hogy az állomásra verőfényes napsütésben tudtak kisétálni! KÖSZÖNJÜK SZÉPEN PINTÉR-CSUPOR ANDREA FELAJÁNLÁSÁT, köszönjük neki a vidám délelőttöt! Délután aztán csörömpölve, dobolva az iskolából…
Szombaton délután zsúfolásig megtelt a Kemenesmagasi Népház. Az osztályok napok óta készültek: vidám próbák és sok-sok nevetés előzte meg a várva várt napot. Az idei farsang, az együtt eltöltött vidám délután elsősorban az ÖSSZETARTOZÁS ÖRÖMÉRŐL SZÓLT. Ismét bebizonyosodott, hogy EGYÜTT igazán emlékezetes pillanatokat tudunk teremteni. Köszönjük szépen Mindenkinek a segítséget, támogatást! A szervezést, felkészítést; a…