Kiváló körülmények között Törökbálinton került megrendezésre 2026. május 19-én a IV. korcsoportos lányoknak a Dodgeball országos döntő, ahol csapatunk újoncként képviselte iskolánkat. A lányok megilletődöttség nélkül, igazi csapatként játszottak. Hatalmas lelkesedéssel, fegyelmezetten küzdöttek.
A csapat tagjai: Baracskai Zsófia, Hajdu Szofi, Kutasi Vivien, Horváth Fruzsina, Németh Hanna, Sulyok Bianka, Németh Alíz,Kocsi Kamilla, Huszár Kerubina,
Felkészítők: Karádi Enikő, Hujbert László, Vinczéné Szélesi Anikó
Szívből gratulálunk az eredményhez!
