A pénteki gyereknap délutáni programjai vidám hangulatban teltek.
Egy órára érkeztek a pápoci tűzoltók, akik a gyerekek legnagyobb örömére óriási habfürdőt rendeztek, ahol senki nem maradt szárazon!
Köszönjük az élményt az iskola szülői közösségének!
Szülői felajánlás volt a kicsiket táncra buzdító Panda show, köszönjük Viktória Szakos!
Aztán a sportté lett a főszerep. 6 pályás „exatlon” kihívás várta a kicsiket, a nagyok pedig a röplabda pályán játszhattak egyet.
A konyhás nénik palacsintával, a tantestület pedig házi készítésű bodzaszörppel vendégelte meg a gyermekeket.
