Az elkészült projektmunkákat jutalmaztuk ma reggel. A behozozott kreatív alkotások kiállítása, a közösen készített dekorációk mind felhívják figyelmünket az ívóvíz, a víz fontosságára, annak védelmére, óvására.
Köszönjük a munkátokat! Gratulálunk mindenkinek!
