Iskolánk 8. osztályos lány tanulói részt vettek a Magyar Dodgeball Kupa IV. korcsoportos regionális versenyén, amelynek a Celldömölki Városi Általános Iskola adott otthont. A megmérettetés tétje nem volt kisebb, mint az országos döntőbe jutás.
Csapatunk fantasztikus teljesítményt nyújtott, és egy rendkívül szoros küzdelemben csak hajszállal maradt le az aranyéremről.
Azonban az elért eredményüknek köszönhetően így is kivívták a jogot, hogy részt vegyenek az országos döntőn!
Szívből gratulálunk a csapat minden tagjának, és sok sikert kívánunk a további megmérettetéshez!
