Kedden az iskola tanulóinak a Göbös-major Ökoturisztikai Központ és Erdészeti Iskola erdőpedagógusa tartott a fenntarthatóság témakörében környezeti nevelést játékos ismeretszerzéssel. Kiemelt figyelmet kapott az erdő és a fenntarthatóság, az erdei életközösség és a biológiai sokféleség.
Köszönjük szépen Vinczéné Szélesi Anikó tanárnőnek a szervezést!
