Iskolánk immár második alkalommal szervezte meg kvízestjét, amely ismét nagy érdeklődés mellett zajlott. Öröm volt látni, hogy ilyen sok csapat vett részt az eseményen, és együtt megtöltöttük a Népházat egy jó hangulatú, izgalmas estére.
Köszönjük mindenkinek a részvételt, a lelkesedést és a jókedvet, amely hozzájárult az est sikeréhez!
Külön köszönet a Szasza Pizzának aki az első díjat ajánlotta fel a nyertes csapat számára.
Májusban folytatjuk!
