A hét folyamán részt vettünk a Savaria Technikum által XX. alkalommal megrendezett Megyei Közlekedésbiztonsági Versenyen, Szombathelyen.
„Pedálteam” nevű csapatunk, – amelynek tagjai Máy Gergő, Boros Márk és György Miklós – lelkiismeretesen és lelkesen oldotta meg a feladatokat.
A 21 induló csapatból a 11. helyet szerezték meg.
Ez a verseny kiválóan szolgálta az élmény- és tapasztalatszerzést.
Köszönet a magas színvonalú szervezésért.
