Tegnap lezajlott az első Kvízest a Kemenesmagasi Általános Iskolában!
Péntek este különleges és vidám hangulat töltötte be az iskola falait: megtartottuk az első kvízestünket, amelyen 7 lelkes csapat mérte össze tudását.
A hangulat végig fantasztikus volt – tele nevetéssel, barátságos versengéssel. Nagy öröm volt látni, mennyi energiát és lelkesedést hoztak a résztvevők, és milyen összetartó közösség kovácsolódott egy ilyen játékos estére.
Gratulálunk mindenkinek!
Hatalmas köszönet mindenkinek, aki eljött, játszott, szurkolt vagy segített a szervezésben!
Ezzel biztosan hagyományt teremtünk!
