A múlt hét folyamán rendezték a Diákolimpia-Lövészet-légpuska kategória országos döntőjét Gyöngyösön.
Iskolánkat Baracskai Zsófia, Vincze Evelin és Vincze Réka képviselték.
A lányok lelkesen és szorgalmasan készültek a kihívásra, melynek eredménye az 50 egyéni induló közül Evelin 38., Réka 40., Zsófi 45. helyezése lett. Ezzel a teljesítménnyel csapatban a 6. helyet szerezték meg.
Életük első ilyen megmérettetése volt.
Büszkék vagyunk rátok!
Gratulálunk lányok!
