Ma délután az 1848-as forradalom eseményeire, hőseire emlékeztünk. Az ötödik osztályosok és meghívott társaik felidézték március 15-e történéseit. Mindazok megléte, amiért Petőfiék harcoltak, számunkra természetes. A lelkesen elmondott szavak, a táncok ritmusa, a gyönyörű hangokon elénekelt dalok segítségével minden jelenlévő megérezhette március 15-e üzenetét: a jövőt mindig azok formálják, akik hisznek a közösség erejében és egymást segítve mernek tenni a jó ügyért.
Köszönjük szépen az üzenet tolmácsolását Karádi Enikőnek és a gyermekeknek, a sok segítséget Nagy-Kovács Katalinnak és Palotai Lászlónak.
