Ma iskolánk koszorúján Berki Lara, elsős kislány gyújthatta meg a negyedik gyertyát. A négy gyertya fénye együtt üzeni, a karácsony, a szeretet ünnepe már nagyon közel van!
Az ötödikesek ma két dallal is készültek, köszönjük a kis koncertet nekik és Palotai tanár úrnak.
