Iskolánk nyolcadikos fiataljainak műsora méltó tisztelgés volt mindazok előtt, akik bátorságukkal és áldozatukkal kiálltak a szabadságért 1956. októberében. Az előadás után szűnni nem akaró taps jelezte, a versek, zenék mélyen megérintették a kisebb gyermekeket is.
Köszönjük Vinczéné Szélesi Anikó tanárnőnek és osztályának!
„1956-ban legázoltan is hittünk abban, hogy annyi vér és szenvedés után, egy eljövendő jobb kor hajnalán a szent szabadság napja felragyog, s a KERESZT legyőz minden CSILLAGOT!”
