Az általános iskola nevében szeretném megköszönni mindenkinek, aki hozzájárult papírgyűjtési akciónk sikerességéhez.
Összesen 4390 kg papírt sikerült összegyűjteni. Külön köszönetemet szeretném kifejezni Vönöck polgármester asszonyának Tarczi Györgyinek és csapatának, hogy maximálisan iskolánk mellé állt a jó ügy érdekében.
A gyűjtésből kapott pénzt iskolánk diákjaira fordítjuk.
Tisztelettel: Halász Ferenc
