Körzeti Alapszintű Asztalitenisz Diákolimpia
Máy Gergő 8. osztályos tanulónkkal vettünk részt Celldömölkön az idei asztalitenisz diákolimpia körzeti versenyén.
Gergő, korcsoportjának 16 versenyzője közül a 3. helyen végzett.
5 meccséből 4-et megnyert. Az elődöntőben a későbbi 1. helyezettől szenvedett egyedül vereséget.
Gratulálunk! Hajrá Geri!
