A tanév utolsó napján a nyolcadikos lányok egy foci meccsre hívták ki a tantestület tagjait. Az iskola ÁlomCsapata, akik több kupán is bizonyították, hogy ebben a sportágban is van helye a lányoknak, egy vidám mérkőzést játszottak a tantestület szuper csapatával. Az eredményt nem jegyeztük fel, mindenki győztes volt!
