Ma délelőtt a kemenesmagasi temetőben jártak az elsős gyerekek, Berzsenyi Lénárd honvéd ezredes (1848-49) családi sírboltjánál.
Elcsendesedve gondoltak azokra a szeretteikre, akik már nem lehetnek velük és hálát adtak azokért, akiket még nagyon sokáig ölelhetnek.
Gyertyát gyújtottak és szerető szívvel gondoltak Gyöngyi tanító nénire is.
