A mai napon a hatodik osztályos tanulóink Palotai László tanár úr vezetésével a celldömölki színházban jártak. Pesti Arnold igazgató úr mutatta be a gyerekeknek az intézményt. Izgalmas volt a kulisszák mögé bepillantani. A kellékek, a jelmeztár, a díszletek, a technika látványa érdekes újdonság volt a gyerekek számára.
Köszönjük szépen a lehetőséget a Soltis Lajos Színháznak és igazgatójának, a szervezést pedig Palotai tanár úrnak!
