A hét közepén nagyon sok vidám program várta a gyerekeket. Az elsősök és hatodikosok megszöktek Celldömölkre egyet játszani és kisvonatozni. A többieket délelőtt egy fergeteges tánckihívás várta. Délután minden alsós gyermek kidobós kupán vehetett részt.
A nyolcadik osztályosok egy bensőséges bankettet szerveztek, ahol a tanáraikkal együtt idézték fel a nyolc év történéseit. Ezúton is köszönjük Nekik a szép, megható szavakat, a kedves gondolatokat és azt, hogy ezen a délutánon megint egy kicsit a saját gyermekeinknek is érezhettük őket!
