Iskolánk lány labdarúgó csapata csütörtökön részt vett a Diákolimpia Vas vármegyei körzeti döntőjén.
A tornán négy csapat mérte össze tudását, a mérkőzések során több izgalmas és küzdelmes játékot láthattak a jelenlévők. A csapat végig szervezetten, kitartóan és sportszerűen játszott, amelynek eredményeként a 2. helyen zárta a tornát.
Gratulálunk a csapat tagjainak az elért eredményhez és a pályán nyújtott teljesítményhez!
