Ma délután 20 alsótagozatos gyermek mutatta meg, milyen gyönyörűen tud írni. Mind a négy évfolyamban írott és nyomtatott mintáról is kellett másolnia a gyerekeknek.
A zsűrinek – Nagy Andrea és Hováth Sarolta tanárnőknek – nem volt könnyű feladata, mindenki gyönyörűen dolgozott.
Az idei tanév legszebben író alsósai:
1. osztály – Jakab Máté
2. osztály – Horváth Gyöngyvér
3. osztály: Pongrácz Gréta
4. osztály – Mátyás Benett
Gratulálunk minden résztvevőnek!
Köszönjük szépen a szervezést Gyenge Katalin tanító néninek!
