Tegnap a Csipi Csu-Pi Játszóházban jártak az első osztályosok. A délelőttöt játékkal és a húshagyó keddi hagyományok megismerésével töltötték. Gyönyörű hóesésben tanulták meg a telet elkergető mondókákat. Olyan jól sikerült a produkció, hogy az állomásra verőfényes napsütésben tudtak kisétálni!
KÖSZÖNJÜK SZÉPEN PINTÉR-CSUPOR ANDREA FELAJÁNLÁSÁT, köszönjük neki a vidám délelőttöt!
Délután aztán csörömpölve, dobolva az iskolából is kiűzték a telet a legkisebbek!
