Jótékonysági futás – köszönjük, hogy velünk voltatok!
Szombat reggel fantasztikus hangulatban zajlott a jótékonysági futásunk!
A napot az elsősök és az 5–6. osztályosok műsora indította, majd mindenki kedvére választhatott a távok közül: 1, 2 vagy 3 km-es futás, illetve 1 km-es séta várta a résztvevőket.
A sportos délelőtt után az ötödikesek éneke és egy közös felsős tánc zárta a programot.
Közben sütivásár, frissen sült lángos és palacsinta gondoskodott arról, hogy senki ne maradjon éhes.
Köszönjük mindenkinek, aki eljött, futott, szurkolt és bármilyen formában támogatta rendezvényünket!
