„Bár a remény szép gyertyája sohase aludna ki! De ha mégis, bárcsak mindig meggyújtaná valaki!”
Iskolánk gyertyáját ma a Gyergyószentmiklóson, december 6-án született hetedikes György Miklós gyújtotta meg.
Az ötödikesek Palotai Laci bácsi vezényletével ismét egy szép karácsonyi dallal leptek meg bennünket.
