Advent harmadik vasárnapja az „Örvendezés” vasárnapja. A rózsaszín gyertya emlékeztet bennünket arra, hogy a várakozásban is jelen van az ünnep örömteli melegsége.
A harmadik gyertyát Ódor Boglárka gyújthatta meg, aki holnap ünnepli születésnapját! Az ötödikesek ma Zorán Ünnep című dalát énekelték el nekünk.
