A Pásztorok éjszakája című betlehemes játékot adták elő tegnap délután iskolánk tanulói. A színpadon a gyermekeink valóban a Messiást váró pásztorokká, az írásokat kutató, Isten fiát kereső bölcsekké, méltóságos és kedves angyalokká, egyszerű Józseffé és a szelíd, Istent szerető Máriává váltak. Játékukat dalok, kis táncok tették még szerethetőbbé.
A CSODA, amire a gyerekek egy hónapig készültek, tegnap a színpadon megszületett. A nézőtérről mosolygós, de meghatott arcok, könnyes szemek üzenték feléjük, hogy a szívekben fellobbant a karácsonyi szeretet tüze.
(A pásztorjátékot Veszprémi Zsuzsannával tanulták meg a gyerekek.)
