Múlt hét csütörtökön Szombathelyen rendezték meg a Kisiskolák Sportversenye Diákolimpia atlétika megyei döntőjét, ahol iskolánk tanulói is remekül helytálltak!
A fiúk és a lányok egyéniben és csapatban is versenyeztek, szép eredményeket elérve. Külön büszkeség, hogy lánycsapatunk ezüstérmet szerzett a csapatversenyben!
Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Baracskai Zsófia, aki 800 méteres futásban és hárompróbában is aranyérmet szerzett.
Ezzel Zsófi kivívta a részvétel jogát a pécsi országos döntőre!
Gratulálunk minden versenyzőnek a kitartáshoz és a szép eredményekhez, Zsófinak pedig sok sikert kívánunk az országos döntőben!
