Már hagyomány, hogy iskolánk tanulói közül a legjobbak beneveznek az évenként megrendezésre kerülő Zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központ által meghirdetett VAS VÁRMEGYEI ESÉLYTEREMTŐ MATEMATIKAVERSENYRE. A helyben lebonyolított iskolai fordulóban az ötödik osztályosaink és a hatodikasok vettek részt.
VINCZE RÉKA, aki iskolánk tanulói közül első helyen végzett, meghívást kapott a vármegyei fordulóba, ahová a megyéből mindössze 15 tanuló került be.
Gratulálunk Rékának és felkészítő tanárának, NAGY LÁSZLÓ tanár úrnak!
