Halász Ferenc írása
A héten részt vettünk Alsóságon a tanév utolsó focikupáján. A IV. korcsoportos vegyes csapatunk körmérkőzéses lebonyolításban néha szoros és izgalmas mérkőzéseket játszva az 5. helyen végzett.
Focistáink a taktikai utasításokat betartva, fegyelmezetten, bátran és lelkesen játszottak.
Az 5. helyezés mellé sikerült hazahoznunk a legjobb kapus címet, melyet Ódor Ádám kitűnő védéseivel érdemelt ki.

A csapat tagjai:
Hajdu Szofi, Kovács Szofi ,Ódor Ádám, Gyalogh Dávid, György Miklós, Boros Márk.
A csapatok fogadása, a szervezés hozta a szokásos magas színvonalat.
