DIÁKSPORTNAP A PANNÓNIA RINGEN
Október 2-án vettünk részt az ostffyasszonyfai Pannónia Ringen a vármegyei diáksportnapon. Iskolánkat 13 tanuló képviselte. Korcsoportonként eltérő hosszúságú futótávot kellett teljesíteni. A rendezvényen több, mint 600 diák vett részt Vas vármegye iskoláiból. Leposa Nimród I. kcs-ban az előkelő 5., Németh Léna II. kcs-ban a 4. helyet szerezte meg. A részt vevő tanulók név szerint: Bálint…
