Október 2-án vettünk részt az ostffyasszonyfai Pannónia Ringen a vármegyei diáksportnapon.
Iskolánkat 13 tanuló képviselte.
Korcsoportonként eltérő hosszúságú futótávot kellett teljesíteni. A rendezvényen több, mint 600 diák vett részt Vas vármegye iskoláiból.
Leposa Nimród I. kcs-ban az előkelő 5., Németh Léna II. kcs-ban a 4. helyet szerezte meg.
A részt vevő tanulók név szerint:
Bálint Dominik, Leposa Nimród, Török Marcell, Nagy Vince, Halász Ferenc, Bálint Levente, Göllei Emília, Németh Léna, Vincze Réka, Boros Márk, Baracskai Zsófia, Sulyok Bianka, Hajdu Szofi.
Gratulálunk az elért eredményeitekhez!
