A hetedik osztályosok segítségével ma fejet hajtottunk az 1848-49-es szabadságharc hős tábornokainak emléke előtt.
Köszönjük szépen Nagy László tanár úr felkészítő munkáját!
„Tudod-e, hogy miért haltak meg azok a nagy, hős leventék?
Jól jegyezd meg, jól tanuld meg: mert a hazát hőn szerették.
Szeresd te is! … s a hősökért ima szálljon ajkadról…”
