Halász Ferenc írása:
Október 10-én pénteken ismét megrendezésre került a régi hagyományokkal bíró Magasi Kupa.
A Kupán felsős osztályok csapatai mérkőztek meg egymással fiú és lány kategóriában. A fiúk csoportját Mihályi, Beled, Alsóság és Kemenesmagasi csapatai alkották. A lányoknál Mihályi, Alsóság, a VulkánFc és Kemenesmagasi mérte össze tudását.
Izgalmas és sportszerű meccseket láthatott a szurkoló diáksereg.
A fiúknál az első helyet Mihályi csapata szerezte meg, őket Beled, Alsóság és Magasi legénysége követte.
A lányok csoportjában a VulkánFc az első, Magasi lányai a második, Mihályi a harmadik, míg Alsóság a negyedik helyet szerezte meg.
A legjobb kapus kategóriában mindkét csoportban Kemenesmagasiban maradtak a díjak.
Kocsi Kamilla a lányoknál, míg Ódor Ádám a fiúknál érdemelte ki az elismerő címet.
Jó időben, szuper szervezéssel megkezdődött a 2025-26-os tanév iskolák közti kupák sorozata.
Gratulálunk, büszkék vagyunk Rátok!
