A hét folyamán Budapesten járt iskolánk felső tagozata.
A Nemzeti Művelődési Intézet által, a Petőfi Kulturális Program pályázatát elnyerve a felsős diákoknak és osztályfőnökeiknek lehetőségük volt részt venni a Ludwig Múzeumban egy interaktív előadáson. A középpontban az érzések és alkotó energiák kifejezése és annak megértése állt. Köszönjük a lehetőséget, diákjaink élményekkel telve tértek haza.
