A hatodik osztályosok feladata volt ma, hogy a Mikulást meghívják hozzánk. Ahogy ez lenni szokott ilyenkor, valami mindig közbe jön! A Mikulás beteg lett!
Próbáltak helyettest keresni, de senki sem volt olyan piros, senki nem volt annyira szakállas és senkinek se volt olyan nevetése, mint a Mikulásnak. Eszességben és gyorsaságban sem tudták Őt megközelíteni. Már majdnem elmaradt az ajándékozás, amikor a hatodikosok jó hírt kaptak: Meggyógyult a Mikulás!
Hamarosan meg is érkezett! Az iskola esküt tett – tanulásról, jó magatartásról, így mindenki megkapta ajándékát!
A hatodikosok köszönik a kis elsősök fitness tornáját, mi pedig Császárné Szalai Andrea tanítónőnek és osztályának a fantasztikus délutánt!
