Pénteken reggel a gyerekek örömmel vették birtokba a folyosón berendezett kávéházat.
A hangulatos sarokban megtalálhatóak voltak a Nemzeti dal és a 12 pont kinyomtatott példányai, amik a dekorációval együtt az ünnepre való készülődést segítették. Reméljük, a gyerekeknek ez a kezdeményezés kedves emlék marad!
Köszönjük szépen az iskola tantestületének és a Gyalogh Boltnak a sok finomságot!
