Pünkösd előtti pénteken rendezték a Mihályi SE Sporttelepén a XXXIII. Dőry-Kupa nemzetközi utánpótlás tornát.
Iskolánk fiú csapata a III. korcsoportban, míg a lányok a IV. korcsoportban képviselték iskolánkat.
A fiúk érmes helyet nem szereztek ugyan, de lelkesedésből, küzdésből jelesre vizsgáztak. Maximálisan próbáltak betartani minden edzői utasítást.
A lányok teljesítményükkel, csapatmunkájukkal kiérdemelték az ezüstös, második helyet.


Felkészítő tanáraink: Karádi Enikő, Hujbert László.
Gratulálok mindkét csapatnak!
Ezúttal is köszönjük a segítséget a szállításban.
