Iskolánkat 8 atléta képviselte a celldömölki gimnázium által meghirdetett Berzsenyi Open atlétika versenyen.
BARACSKAI ZSÓFIA távolugrásban 2., kislabdahajításban pedig 3. helyezést ért el. NÉMETH ALÍZ pedig ezüst érmes lett kislabdahajításban. A 4. helyezést elért csapat további tagjai: Boros Márk, György Miklós, Hajdu Szofi, Horváth Fruzsina, Máy Gergő, Sulyok Bianka.
Gratulálunk a csapatnak és köszönjük a felkészítést Karádi Enikő tanárnőnek és Hujbert László tanár úrnak!
